Veiligezorg: samen werken aan een veilige werkplek
De aanpak Veiligezorg helpt om agressie en geweld in de ggz te verminderen. Tags: medewerkers, werkgevers & veiligheid
O&O-fonds GGZ wil ervoor zorgen dat de ggz een aantrekkelijke branche is en blijft om in te werken. En dat we samen zo goed mogelijke zorg kunnen bieden. Daarom organiseren we diverse activiteiten waar jij als medewerkers of als werkgever in de ggz gebruik van kan maken. Een overzicht van de activiteiten zie je terug in onze infographic.
Onze missie is: met plezier aan het werk in de ggz. De activiteiten dragen hieraan bij. Je kan als medewerker en werkgever gebruikmaken van activiteiten, onderverdeeld naar de thema´s loopbaan, vitaliteit, veiligheid en werkdruk. Zo kan je kennis en inspiratie opdoen, (financiële) mogelijkheden ontdekken of praktische hulpmiddelen gebruiken. Maar er zijn ook activiteiten die voor werkgevers interessant zijn, zoals de arbocatalogus, de RVU-bijdrage en actuele arbeidsmarktcijfers.
De infographic laat niet alleen een overzicht van de reguliere activiteiten zien, maar laat ook zien op welke thema´s we ons dit jaar extra gaan inzetten. Waaronder op mantelzorg, flexibel opleiden in de ggz en veilige zorg. Zo is er in januari een bijeenkomst geweest van het project Aan de slag, waarin we samen werken aan het verminderen van agressie en geweld op de werkvloer.
De aanpak Veiligezorg helpt om agressie en geweld in de ggz te verminderen. Tags: medewerkers, werkgevers & veiligheid
In de vernieuwde arbosite voor de ggz en de CAO GGZ-app vind je alles om gezond en veilig te kunnen werken.
Lees de terugblik van de bijeenkomst Aan de slag om te werken aan een veilige werkcultuur in de ggz.